آموزش

 

کاملترین جعبه ابزار برای درخشش شما در حوزه آموزش آنلاین 

 

تدریس کردن اصلا کار ساده ای نیست و تدریس بدون تکنولوژی های آموزشی چیزی شبیه شلیک به یک هدف متحرک است. با تغییرات رخ داده در حوزه فن آوری، ابزارها تغییر کرده و روز به روز بهتر و کامل تر شده اند و کاربرد بهتری خواهند داشت.

ولی مساله اینجاست که بسیاری از ما وقت اندکی را صرف میکنیم تا ببینیم کاربرد تکنولوژی در آموزش چیست؛ صادقانه بگم اینکه بسیاری از ما هیچ زمانی را صرف تجزیه و تحلیل و بررسی فن آوری و کاربردهایش در تدریس نیم کنیم.

این مقاله را تقدیم میکنیم به مدرسان شجاعی که قصد دارند به بکارگیری فن آوری در حوزه های مختلف تدریس به بالاترین سطح از عملکرد خود برسند.

 

فردی در همسایگی ما زتدگی میکند که در گاراژ یا پارکینگ منزلش تمام ابزارها و لوازمی که فکرش را بکنید دارد. هر وقت که ما بقی همسایه ها قصد دارند منزلشان را تعمیر کنند و یا تغییراتی را در منزلشان ایجاد کنند به سراغ او می روند و در ابزارها و لوازم مورد نیازشان را از او میگیرند. او حتی مشاور خیلی خوبی نیز هست و وقتی شما برای قرض کردن یک وسیله نزد او میروید چنانچه وسیله بهتری بعنوان جایگزین داشته باشد آن وسیله را به شما پیشنهاد میکند. بسیاری از مواقع کاری به درخواست شما ندارد و وسیله ای که مناسب است را در اختیارتان قرار می دهد.

با این کار زمان شما را مدیریت میکند تا در اثر استفاده از وسیله نامناسب زمانتان تلف نشود

با ارائه پیشنها مناسب باعث می شود کیفیت کار شما بصورت قابل توجهی افزایش یابد و زودنر و بهتر به نتیجه دلخواهتان برسید

همچنین در هزینه های شما صرفه جویی می شود و می توانید بهتر و گزینشی تر هزینه کنید

 

محصول تکنولوژی آموزش دقیقا بدنبال همین اهداف است با این تفاوت که محیط کاربردی همان محیط آموزشی است و ابزار نیز ابرازهای آموزشی هستند.

تصور کنید بعنوان یک فرد جهت انجام پروژه ای برنامه ریزی می کنید و وقتی در محل کار حاضر میشوید کمربندی از ابزارهای مختلف و مورد نیاز را با خود بهمراه دارید؛ در چنین شرایطی میتواند کارتان را با بالاترین کیفیت و در زمان مناسب و حداکثر دقت و قدرت انجام دهید زیرا شما تمام آنچه را که لازم دارید بهمراه خود آورده اید.

حال بای تصور کردن تلاش کنید تا بعنوان یک مدرس یا مربی با جعبه ابزار کاملی از تجهیزات در محیط آموزشی فعالیت کنید آنگاه می توانید به تمام اهداف آموزشی تان با حداکثر کارایی و در حداقل زمان دست یابید و ضمن اینکه یادگیری بهتری اتفاق بیفتد به همان نسبت میزان رضایتمندی از عملکرد شما افزایش می یابد و بدون شک درآمد بسیاری بالاتری خواهید داشت.

حال بجای اینکه به گاراژ همسایه ما سر بزنید این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و در حد نیاز استفاده کنید.

 

امروزه بسیاری از معلمان و مدرسان فشار بکارگیری تکنولوژی در آموزش را بخوبی احساس می کنند ولی دقیقا نمی دانند چه باید انجام دهند و چرا باید از این ابزار استفاده کنند. با گسترش و همه گیر شدن استفاده از فن آوری در آموزش و محصولات آموزشی اینترنت محور همه از مدرسان و مربیان انتظار دارند که به یک فرد مسلط و متخصص در بکارگیری ابزار تبدیل شوند و در این بین افرادی که از فن آوری در آموزش استفاده می کنند به افراد شاخص و برجسته تبدیل می شوند.

”    حال افرادی نیز وجود دارند که هنوز نمی دانند بایستی از فن آوری استفاده کنند یا نکنند؛ گویی از بکارگیری فن آوری در اموزش شرم میکنند  “

 

توصیه ما این است که از تکنولوژی به نحو احسن استفاده کنید تا بتوانید مشکلات آموزشی را بخوبی برطرف کنید

 

نکته مهم این است که مدرسان و مربیان بایستی از ابزارهایی استفاده کنند که بخشی از مشکلات آموزشی را برطرف میکند چون در غیر اینصورت بکارگیری این ابزارها کار بی فایده است.

آنچه که این مقاله و محصول تکنولوژی آموزش را از دیگر موارد مشابه جدا می سازد این است که علاوه بر ابزارهای آموزشی همانند ابزارهای کاربردی برای ارائه و انتقال مطالب آموزشی، ابزارهای لازم برای افزایش کیفیت مطالب آموزشی، ابزارهای آزمون سازی و غیره، ابزارهای قدرتمندی برای تجزیه و تحلیل مناسب، تصمیم گیری بر اساس بازخوردها، ماتریس ها و نمودارها را به شما ارائه می نماید تا قادر باشید بهترین و با کیفیت ترین بازخوردها را از فرآیند آموزش داشته باشید و در ادامه ابزارهایی برای طراحی آموزش در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید سرفصل های کامل و جامعی بر اساس تجربیات گذشته در اختیار داشته باشند

تکنولوژی آموزش

 

مخاطبان این جعبه ابزار چه کسانی هستند؟

بخش اعظمی از مدرسان به این جعبه ابزار نیاز دارند که شامل:

اساتید دانشگاه از مقطع کارشناسی تا بالاتر

مدرسان مقاطع مختلف تحصیلی در مدارس

افرادی که در موسسات و آموزشگاه های خصوصی تدریس می کنند

مربیان رشته های هنری و ورزشی در تمام سطوح

و تمام کسانی که به نوعی در صنعت آموزش فعالیت می کنند

سخن ما این است که مهم نیست در چه مقطعی مشغلول به آموزش هستید، مهم این است که زندگی در قرن بیست و یکم نیازمند استفاده بهینه از فن آوری می باشد و این موضوع در مورد مدرسان و مربیان بصورت خاص تر نمود پیدا میکند و شما بایستی بتوانید به هر شکلی فن آوری را در آموزش بگنجانید. زیرا امروزه افراد ۱۰ یا ۱۲ ساله ای را می بینید که دانش زیادی در حوزه بکارگیری فن آوری دارند و میتوانند به راحتی در یوتیوب و شبکه های اجتماعی و سایت های گوناگون نیازهای خود را برطرف سازد و وقتی این فرد وارد مقاطع تحصیلی بالاتر من جمله دانشگاه می شود یا در موسسات آموزشی بدنبال کسب مهارت می رود حتما از شما انتظار دارد که به اشکال مختلف از تکنولوژی در اموزش استفاده کنید.

نکته مهم این است که هرچقدر شما در بکارگیری تکنولوژی در آموزش مسلط تر و توانمند تر باشید به همان نسبت میزان درآمد شما افزایش می یابد و با افزایش درآمد شما قادر خواهید بود به آزادی ناشی از پول برسید و در نتیجه زمان بیشتری برای فکر کردن و ایده پردازی داشته باشید؛ برخورداری از زمان کافی برای فکر کردن و برنامه ریزی کردن خود منجر به خلاقیت و نوآوری آموزشی بیشتر می شود و بازخورد آن برای شما مصادف با شهرت بیشتر و باز هم درآمد بیشتر خواهد بود.

در بستر چنین چرخه ای شما می توانید سرمایه گذاری بیشتری برای آموزش خود داشته باشید و بیشتر یاد بگیرید و به موازات یادگیری بیشتر باز هم موفق تر باشید

بین یادگیری بیشتر و درآمد بیشتر یک رابطه دو طرفه وجود دارد که یادگیری بیشتر منجر به درآمد بیشتر می شود و درآمد بیشتر بستری را فراهم میکند که شما برای یادگیری بیشتر و بهتر هزینه کنید و این چرخه همچنان ادامه دارد

و درامد

 

چرا این محصول بسیار ارزشمند است؟

این محصول حکم همان گاراژ را دارد که شما تمام ابزارهای لازم برای آموزش دادن حرفه ای را میتوانید در آن پیدا کنید. اگر در سر راه فرآیند آموزش با مشکلاتی روبرو شده اید که نیازمند بکارگیری فن آوری های خاصی هستید این محصول بسیار بکار شما خواهد آمد. اگر قصد انجام یک پروژه اموزشی با سطح خاصی از حرفه ای گری را دارید این محصول بسیار به کار شما خواهد امد فقط کافیست وارد گاراژ شوید و ابزارهای مورد نیاز خودتان را بردارید و به نحو احسن بکار ببرید. ابتدا جلسات سری اول و دوم را بخوبی مشاهده کنید و از آن نهایت استفاده را ببرید و سپس از اینجا به بعد بر اساس نیازتان هر ابزاری را که لازم دارید را بردارید و از آن استفاده کنید.

شما مجاز هستید که هر سرفصلی که بهترین کاربرد برای شما دارد را خریداری و دانلود نمائید و اصلا نیازی به خرید کل دوره نمی باشد؛ با این روش شما قادر خواهید بود از حق انتخاب خودتان نهایت استفاده را ببرید و آموزشی را دانلود کنید که به بهترین نحو و با کمترین هزینه مشکلات آموزشی شما را مرتفع می سازد.

”   اصلا نیازی نیست که تمام دوره را یکجا خرید کنید، فقط کافیست که فعلا بخش مورد نیاز و ضروری خودتان را تهیه نمائید  “

 

 

 

 

 

 

آیا میتوانم این مصحول را به صورت انتخابی تهیه کنم؟

این محصول بگونه ای طراحی شده است که می توانید بعد از ثبت نام و خرید دو سرفصل آغازین این امکان برای شما فراهم می گردد تا اطلاعات لازم و محتوی هر بخش را دریافت کنید و سپس در صورت نیاز همان بخش یا بخش های دیگر را تهیه نمائید. لازم به ذکر است که قیمت هر بخش جداگانه محاسبه میگردد و شما براحتی میتوانید مبلغ پرداختی تان را بر اساس نیازمندی تان مدیریت کنید.

برای استفاده بهینه از این محصول چه پیش نیازهایی لازم است؟

پیش نیاز مورد استفاده در بکارگیری این محصول امکانات نرم افزاری و سخت افزاری همانند کامپیوتر شخصی، لپ تاپ، گوش هوشمند و البته تبلت می باشد پیش نیازهای دیگر به شما آموزش داده خواهد شد

با وجود مطالب و آموزش های مختلف در اینترنت چه لزومی به تهیه این محصول هست؟

مهمترین و قابل توجه ترین قابلیت این محصول این است که توسط یک تیم حرفه ای از افرادی آماده شده است که هم در حوزه آموزش تخصص فوق العاده ای دارند و هم در زمینه فن آوری های معرفی شده متخصص می باشند.

موضوع مهم دیگر پیوستگی آموزش ها به یکدیگر و همپوشانی فوق العاده است که ایجاد می کنند. بگونه ای که با تناسب به نیازهای آموزشی و اهداف آموزشی طراحی شده اند.

نکته بسیار مهم دیگر است که در تهیه این محصول از مشورت و کارگردانی طراحان آموزشی استفاده شده است تا بتوانیم با قاطعیت به شما قول بدهیم که این محصول می تواند شما را به مقصد دلخواهتان برساند.

بیاد داشته باشید که بخش اعظمی از اطلاعات ناب و دسته اول که به دانش بروز معروف هستند را نمیتوان در اینترنت براحتی و بدون صرف هزینه بدست آورد.

افراد بخودی خود نمیدانند چه مطالبی را بایستی جستجو کنند و اینکه نمیدانند کدام مطالب مفید و کدام مطالب غیر مفید و غیر علمی می باشد.

دریافت دانش از منابع مختلف باعث رشد سطح دانش شما می شود ولی تبدیل کردن این دانش به توانش نیازمند دریافت تمرین های کاربردی از جانب یک مربی و پشتیبان میباشد و مسلما هیچ کس زمان کافی تا پایان عمر خود برای آرمون و خطا ندارد.
پی بردن به نقاط ضعف و تقویت نقاط قوتتان فرآیندی نیست که بدون یک متخصص به سرانجام خوشایندی برسد و متخصصین ما در این دوره در کنار شما خواهند بود

آیا بعد از خرید این محصول میتوانیم آپدیت های این محصول را دریافت کنیم؟

بله. شرکت کنندگان در هر دوره میتوانند مطالب آموزشی و بروز شده در دوره بعدی را نیز بصورت کامل و رایگان دریافت کنند. برای مثال محتوی این دوره نسبت به دوره قبلی به میزان ۴۰ درصد بروز شده است؛ زیرا سرعت رشد فن آوری بصورت وحشتناکی در حال افزایش است. و همچنین مطالب آموزشی دو دوره و دوره های بعدتر را با تخفیف قابل توجهی دریافت می کنند.

نحوه پرداخت مبلغ این محصول چگونه است؟

هم بصورت یکجا و هم بصورت بخش بندی شده. اگر شما قصد دارید که از پیوستگی مطالب آموزشی نهایت بهره مندی را داشته باشید و بر اساس خط سیر طراحی آموزشی محصول گام بردارید، بهتر است که مصحول را یکچا خریداری کرده و مرحله به مرحله به پیش بروید.
ولی چنانچه فقط به بخش هایی از این محصول نیاز دارید و نیازی به بخش های دیگر ندارید میتوانید فقط بخش مورد نیاز خودتان را خریداری کرده و تنها هزینه همان را پرداخت نمائید. و در صورت نیاز بعدا بخش های دیگر را خریداری کنید.