ذهن1

 

آکادمی بازآفرینی ذهن

 

از اینجا شروع کنیم . . .

 

بازآفرینی ذهن چیست؟ 

قبل از اینکه بخواهید در این دوره ثبت نام کنید بهتر است این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و سپس تصمیم به شرکت در دوره بگیرید.

این دوره اموزشی فن آوری محور به شما کمک می کند که در زمینه های تفکر استراتژیک، احساسات مهم و حیاتی و اقدامات و عملکرهاتیان به یک انسان عالی تبدیل شوید.

اکر مغز شما همانند یک کامپیوتر باشد این کامپیوتر سیستم عاملی دارد که تمام برنامه ریزی ها بر اساس ان صورت میگیرد و شما می توانید با تغییر سیستم عامل مغز، کارکردهای جدیدی را داشته باشید. این تغییرات می تواند شامل تغییرات در کوتاه مدت تا بلند مدت باشد.

در ابتدا لازم است که مغز خود رایشناسید و با تمام کارکردها و نحوه استفاده از آن آشنا شوید. هر چه که بیشتر با الگوهای فکری، عاطفی و رفتاری مغز آشنا شوید به همان نسبت متوجه خواهید شد که چه موضوعی در مورد شما تاثیر گذار نخواهد بود و چه موضوعی برای شما بسیار مفید خواهد بود. آنگاه میتوانید بهترین استراتژی و فرمول را برای رسیدن به آنچه که در زندگی می خواهید بدست آورید.

تحقیقات علمی انجام گرفته توسط ۳ روانشناس بالینی و ۸ روانپزشک ثابت کرد که بکارگیری علم مدیریت ذهن و تکنیک های برنامه ریزی ذهن می تواند بسیاری از چالش ها و مشکلات ذهنی را کمرنگ و حتی درمان کند (دکتر سوپالاک از دانشگاه ماهیدول و بارنی وی متخصص حوزه تحول ذهن، ۲۰۱۶).

 

روش آموزشی منحصر بفرد بکار گرفته شده در این دوره چگونه مفید خواهد بود؟

این دوره میتواند مهارتهای شما در ۳ حوزه اصلی از زندگی را به شکل قابل توجهی ارتقاء داده تا شما بتوانید هم مسائل و مشکلات خودتان را در حوزه های مختلف زندگی را حل کنید و هم اینکه مشاور خوبی برای دیگران باشید.

 

حوزه ارتباطات

در این دوره میآموزید ک چطور بیتوانید با حداکثر سهولت پیام هایتان را به کسانی منتقل کنید که کاملا با شما تفاوت دارند. رسیدن به یک رابطه برد-برد و معناداری که بتوانید به نتیجه دلخواه دو طرف برسید مهارتی است که در زندگی از شما یک برنده خواهد ساخت. در واقع یک ارتباط موثر و مفید ارتباطی است که بتوانید کیفیت و کمیت دلخواه را بدست آورید. در یک ارتباط با کیفیت شما می توانید پیام ها و ایده های خودتات را بوضوح به دیگران منتقل کنید و آنها خریداران خوبی برای پیام های شما باشند. رابطه با کیفیت رابطه ای است که حداکثر خواسته شما و حداکثر خواسته طرف مقابل شما برآورده می شود.

 

حوزه تسلط بر خویشتن

رسیدن به شناخت عمیق از خودتان در زندگی باعث می شود که ارزش ها و اصول بنیادین تان  را مشخص کرده و بر اساس این شناخت قادر خواهید بود اولویت های تان را تعیین و زمان لازم را برای آن اختصاص داده و به همان نسبت انرژی و انگیزه لازم را بکار گیرید. اینگونه شما میتوانید به شناخت کاملتری از خودتان دست یابید و اختیار  هوش منطقی، هوش فیزیکی، هوش هیجانی و هوش معنوی لازم برای رسیدن به اعتماد به نفس و عزت نفس را در خودتان بدست بگیرید و قدرت شخصی واقعی تان را نشان دهید.

 

کوچینگ (مربی گری و هدایت)

در این دوره شما می توانید مهارت هایی را بدست آورید که با کمک این مهارت های شخصی و مهارت های اعضای تیم و اطرافیانتان به بهترین نتایج دست یابید. بتوانید به آنها کمک کنید که افراد مسئولیت پذیری باشند، مالیکت و مسئولیت اعمالشان را برعهده بگیرند و از نقاط ضعف و قوت خودشان آگاه باشند تا خودشان مهمترین عامل در تغییر مسیر زندگی شان باشند.

 

چرا بایستی این دوره را انتخاب کنم؟

این روش آموزش و تمرین در طی بیش از ۳ سال بکارگرفته و تست شده است و از روش های متنوع و کاربردی آموزشی استفاده شده تا شرکت کنندگان بتوانند به بالاترین حد از خواسته هایشان برسند. یادگیری شتاب دهنده روشی است که به شما کمک میکند روند رشد درون فردی و بین فردی خودتان را به بالاترین حد برسانید و در دنیای امروز که زمان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، بتوانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.

در این دوره از رویکرد چند بعدی (هوش فیزیکی، هوش ذهنی، هوش هیجانی و هوش معنوی) استفاده شده است تا شرکت کنندگان به ابزارهای لازم برای ایجاد تغییرات بنیادین مجهز شوند.

 

مدیریت ذهن

 

IQ یا   Mental Intelligence                   هوش ذهنی

EQ  یا  Emotional Intelligence             هوش هیجانی

PQ یا Physical Intelligence                  هوش فیزیکی حرکتی

SQ یا  Spiritual Intelligence                 هوش معنوی

 

این چهار هوش در واقع چهار بعد اساسی انسانها را شامل می شود که پرورش همزمان این چهار بعد میتواند از شما یک انسان کل (Whole Person) بسازد.

هیچ کدارم از این هوش ها مهمتر از دیگری نیستند.

هوش منطقی بالاتر و هوش هیجانی پائین تر حتما روی کیفیت روابط ما تاثیر می گذارد.

هوش هیجاین بالاتر و هوش فیزیکی ضعیف باعث برهم خوردن تعادل شخصی ما می شود.

و همینطور تا انتها . . .

اینکه ما صرفا در دوره های آموزشی تک بعدی شرکت کنیم و در یک زمینه رشد یافته ولی در زمینه های دیگر همچنان رشد نیافته باشیم باعث عدم تعادل در ما می شود؛ به همین خاطر دوره ای را طراحی کردیم که بتواند تمام این ابعاد را با یکدیگر و به موازات هم رشد دهد و این بدون شک نیازمند یک سیستم آموزشی قدرتمند می باشد.

سهم ما در رشد انسانها دوره ای است که با روش های منحصر به فردی آماده نموده ایم تا بتوانیم در سفر رشد و تعالی همراه شما باشیم.

حال تصور کنید شما توانسته اید ۴ بعد را با یکدیگر رشد دهید و به نقطه مطلوب برسانید.

یکی از عادت های ناخوشایند خودتان را در نظر بگیرید و با مثال زیر همزاد پنداری کنید:

فردی در اطراف شما وجود دارد که به مواد مخدر یا تکنولوژی معتاد شده است و بصورت افراطی و آزار دهنده ای رفتار می کند. اگر شما سعی کنید از مضرات و مشکلات این اعتیاد برای وی صحبت کنید پاسخی که خواهید گرفت این است که خودم از مشکلات آن خبر دارم و میدانم که اعتیاد برای من مضر است. ولی توانایی اینکه بتواند ۴ بعد خودش را با هم هماهنگ کند تا از شر اعتیاد خلاص شود را ندارد. برای حل این مساله بایستی یک مرحل فراتر از هوش منطقی گام بردارید و سراغ حل مساله توسط هوش هیجانی، فیزیکی و معنوی بروید. این ابعاد به فرد مورد نظر کمک میکند تا رفتارهای منفی و ناصحیح خود را مجددا برنامه ریزی کرده و بجای آن رفتارهای صحیح را پایه گذاری کند. انجام این مهم نیازمند دانش و توانش لازم و رسیدهن به سطح استادی مورد نظر است.

 

در چشم انداز خودمان دنیایی را تصور میکنیم که، بدون در نظر گرفتن اینکه می شود یا نمی شود، برای تمام انسانها فرصت های گوناگونی برای کشف و بهره برداری از پتانسیل های درونی اشان فراهم شده است. جایی که تمام انسانها هدفشان از زندگی را یافته و به معنای خودشان از زندگی رسیده اند. دنیایی که در آن هر انسانی خودش را شایسته و لایق بهترین شدن می داند و هم از خودش و هم دیگران مراقبت می کند. دنیایی که در آن هر انسانی موجودی مقدس و منحصر بفرد هست و همگی میتوانیم در یک هارمونی و هماهنگی زندگی کرده و لحظات زندگی را جشن بگیریم.

 

چه عاملی باعث میشه این دوره برای من ارزشمند باشه؟

اثر بخشی و موثر بودن دوره یا محصول آموزشی را از چند طریق میتواید بررسی کنید: از  میزان رضایت افرادی که این محصول رو تهیه کردند و در این باره نظر و عقیده خودشان را مطرح نمودند. از تاثیرات مثبتی مه این دوره در زندگی بسیاری از شرکت کنندگان برجای گذاشته و باعث شده است که مسیر زندگی انسانهای بسیار زیادی  تغییر کند. مورد مهم دیگر به میزان مشارکت افراد در این دوره برمیگردد، بگونه ای که تابحال ۱۶ دوره مدیریت و بازآفرینی ذهن در سه ترم مقدمایت، پیشرفته و حرفه ای برگزار شده است و هم اکنون هم دوره مقدماتی، هم دوره پیشرفته و هم حرفه ای در حال برگزاری است.  تصور کنید این محصول همانند بارانی است که به وسعت یک دشت بزرگ تا همیشه خواهد بارید، حال این شما هستید که با یک لیوان زیر باران بایستید یا اینکه بالفاصله استخری بر پا کنید و سپس استخرهای دیگر. ا

تاثیرات این دوره در ۳ بازه زمانی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت نمایان خواهد شد:

کوتاه مدت: رسیدن به آرامش ناشی از قرار گرفتن در مسیر آموزش و تلاش برای تغییر باعث تغییراتی مثبت در ترکیب شیمیایی و افکار و عقاید شما می شود که در نتیجه آن احساس آرامش و موثر بودن بیشتر به شما دست می دهد.

میان مدت: کم کم و به موازات پیش رفتن در دوره مدل ذهنی شما تغییر می کند و نوع نگاه شما به دنیا یا همان جهان بینی شما به سمت مثبت تغییر کرده و تمرکز شما از دنیای بیرون به سمت دنیای درون حرکت می کند و آنگاه دنیا و زندگی را آنقدر ارزشمند می بینید که میل به تغییر و نحول بنیادی در شما بیشتر و بیشتر می شود.

بلند مدت: از آنجائیکه در این دوره هم فلسفه و نظریه گفته می شود و هم رویکردها و راهکار ها به شما ارائه می شود، قادر خواهید بود با کمک آموخته هایتان و تمرینات و فعالیت هایی که به شما آموزش داده شده و تمرین می شود به سمت تحول بنیادین حرکت کنید.

 

این دوره برای چه کسانی کاربرد دارد؟

وقتی از فلسفه ها و تکنیک های آموزش داده شده در زمان و مکان مناسب استفاده کنیم، نرخ موفقیت بسیار بالا خواهد بود. این دوره برای کسانی که تا بحال وارد فضای اموزش دیدن نشده اند همانند سکوی پرشی خواهد بود برای داشتن یک زندگی ما فوق تصور  و برای افرادی که در این فضا بسر میبرند همانند سوخت جت خواهد بود که در صورت تزریق به سیستم سرعت و بهره وری آنان را به مقدار قابل توجهی افزایش خواهد داد.

افراد علاقمند به خودسازی و رشد فردی

افرادی که از سبک زندگی فعلی خود راضی نمی باشند و به دنبال تغییر بنیادین در زندگی خود هستند

افرادی که قصد ازدواج دارند و دوست دارند که داستان عاشقانه ای بنویسند و بسازند که هم متن داستان و هم پایان خوشایندی داشته باشد

افرادی که دوست دارند فرزندانی ماهر و مسئولیت پذیر تربیت کنند تا زندگی شادتری داشته و لذت بیشتری دریافت کنند

افرادی که ارتباط خوب و موثری با خود و اطرافیان ندارند و یادگیری مهارت های ارتباطی برای آنها بسیار مهم و حیاتی است

افرادی که ورشکست شده اند و برنامه ای برای فعالیت اقتصادی دیگری ندارند یا اینکه جسارت اینکار را ندارند

افرادی که قصد راه اندازی یک کسب و کار میلیاردی دارند

متخصصین و کارآفرینانی که بدنبال افزایش حداکثر بهره وری خود هستند

مدیران و مشاورانی که بدنبال ایجاد تحول در نوع نگرش و جهان بینی خود نسبت به حوزه های مدیریتی خود هستند

مشاوران، هنرمندان، ورزشکاران، طراحان و نویسندگانی که قصد دارند نگاه متفاوتی به زندگی داشته باشند

حرفه ای هایی که در شلوغی های زندگی گیر افتاده اند و لازم است عینکی که به چشم زده اند را به بهینه تبدیل کنند

 

 

شاخص اصلی تمایل و اشتیاق سوزان شما به آموزش دیدن، داشتن ذهنی باز نسبت به کسب دانش و تجریه با این محصول

و صبوری تا رسیدن به نتیجه دلخواه است

 

 

این دوره به درد شما نخواهد خورد اگر . . .

بیش از صدها نفر تابحال از این دوره استفاده کرده اند و به نتایج دلخواه خود رسیده اند و یا اینکه در مسیر تغییر قرار داشته و به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید ولی در این بین ما مواردی را نیز مشاهده کرده ایم که این آموزش و این دوره برای آنها مفید و موثر نبوده است

  • دنبال معجزه ای در زندگی هستید که بصورت ما فوق طبیعی برای شما رخ دهد
  • علیرغم نیازمندی، علاقه و اشتیاقی به مشاهده خودتان قبل و بعد از این دوره آموزشی ندارید
  • آنقدر سرگرم مشکلات و مسائل زندگی هستید که با عجله هر چه تمام از مشکلی به مشکلی دیگر منتقل میشوید بگونه ای که روزی ۶۰ دقیقه زمان برای یادگیری و تمرین تکنیک های دوره ندارید
  • بهر دلیلی فقط قصد شرکت در دوره را دارید ولی تلاش و سخت گیری کافی برای تغییر کردن را به خرج نخواهید داد
  • معتقدید که زندگی و سرنوشت شما همین است که بر شما گذشته و هر تلاشی برای تغییر و بهبود بی فایده است

البته به همه انسانها باید حق داد چون طرز نگاه آنها به زندگی برخواسته از جهان بینی و عینکی است که به چشم میزنند و بدون شک همانگونه که آنها میگویند درتس به نظر میرسد. آقای هنری فورد معتقد است:

چه فکر کنید که میتوانید و چه فکر کنید که نمیتوانید؛ در هر دو صورت حق با شماست.

 

بسیاری از ما در حالتی لجبازی و تدافعی بسر میبریم که در ظاهر با هر گونه یادگیری و تغییر مقابله میکنیم و احتمالا تجربه های ناموفق قبلی را عامل دلسردی الان معرف میکنیم. ما این افراد را درک میکنیم ولی به آنها حق نمیدهیم و از آنها میخواهیم که سکان کشتی را از قضاوت کردن به سمت تجربه کردن و آموختن بچرخانند تا خودشان را در نهایت پیدا کنند؛ هر چه زودتر بهتر  . . .

 

در این دوره چه جلسات آموزشی برگزار خواهد شد:

 

 

 

 

گارانتی

بدون شک مطمئنیم که این دوره یک برنامه آموزشی منحصر به فرد و فوق العاده است و به شما اطمینان میدهیم که نه تنها آموزش های ارائه شده میتواند زندگی شما را متحول کند و شما را به حداکثر بازدهی مورد نظرتان برساند بلکه شما را دعوت میکنیم که تا پایان دوره با تعهد و جدیت آموزش ها را به سرانجام برسانید و از مزایای تغییر کردن بهره مند شوید.

این دوره بصورت ترمی برگزار می شود و چنانچه فرد در ترم مقدماتی حضور یابد و به نتیجه دلخواهش برسد وارد مرحله پیشرفته خواهد شد ولی چنانچه به این نتیجه برسد که این دوره برای وی مفید نبوده و تاثیر مثبت زیادی در زندگی وی نداشته است کافی است به هر طریقی که میتواند این موضوع را به ما اطلاع دهد و ما پس از پرسیدن چند سوال که بیشتر برای اطلاع خودمان از نواقص دوره هست، کل مبلغ سرمایه گذاری شده در این دوره را ظرف ۳ روز کاری به شرکت کننده باز خواهیم گرداند.

 

سوالات متداول:

 

چه تفاوتی بین دوره حضوری و غیر حضوری وجود دارد؟

اصلی ترین مزیت دوره های حضوری ارتباط چهره به چهره با اساتید دوره، کوچ های آموزشی، مشاورین آموزشی و دانشجویانی است که هر کدام منبعی از اطلاعات و تجربه هستند و مهمترین مزیت این تعامل، شبکه سازی انسانی است. ما بقی شرایط دوره ها اعم از برخورداری از مستندات آموزشی اعم از صوت و فیلم دوره، دریافت مشاوره، کمپین های حضوری برای تمرین موارد آموخته شده هیچ تفاوتی با دره حضوری ندارد و ضمن اینکه مبلغ سرمایه گذاری دوره های غیر حضوری شامل تخفیف می باشد

چگونه میتوانم در این دوره به موفقیت دلخواهم برسم؟

موفقیت در این دوره ارتباط مستقیمی با میزان فرمان پذیری و انعظاف پذیری شما دارد. سرفصل های این دوره بگونه ای طراحی شده است که از شما یک فرد کاملا حرفه ای و متخصص بسازد و اعتماد شما به سبک اموزشی اساتید دوره و انجام پیگیرانه تمرین های  در زمان درست و به شیوه درست ضمن موفقیت قطعی شما خواهد بود و شما را به جایگاه تضمین شده می رساند

آیا با شرکت در این دوره میتوانم به اهداف دلخواهم برسم؟

تبدیل شدن به یک انسانی که اندکی یا کاملا متفاوت از قبل باشد در طی زمان رخ خواهد داد؛ ولی سهم ما از آموزش این است که تمام تجهیزات لازم برای تبدیل کردن ذهنتان به یک مجموعه منسجم و دلخواه را در اختبارتان قرار دهیم؛ در واقع ما اقیانوسی از دانش و توانایی را به شما عرضه کرده و بستر تغییر را برای شما فراهم میکنیم و بستگی به شما دارد که از ابکش برای برداشت استفاده کنید یا سیستم لوله کشی خودتان را راه بیاندازید

با وجود این همه مطلب در اینترنت چه لزومی به شرکت در این دوره هست؟

اطلاعات موجود در اینترنت یا برگرفته از ترجمه بوده یا برگرفته از کتاب هایی است که قبلا چاپ شده اند و قدیمی هستند و صرفا انتقال اطلاعات و یا تفسیر صورت گرفته است.

بخش اعظمی از اطلاعات ناب و دسته اول که به دانش بروز معروف هستند را نمیتوان در اینترنت براحتی و بدون صرف هزینه بدست آورد.

شاید افراد بخودی خود ندانند چه مطالبی را بایستی جستجو کنند و اینکه نمیدانند کدام مطالب مفید و کدام مطالب غیر مفید و غیر علمی می باشد.

دریافت دانش از منابع مختلف باعث رشد سطح دانش شما می شود ولی تبدیل کردن این دانش به توانش نیازمند دریافت تمرین های کاربردی از جانب یک مربی و پشتیبان میباشد و مسلما هیچ کس زمان کافی تا پایان عمر خود برای آرمون و خطا ندارد.
پی بردن به نقاط ضعف و تقویت نقاط قوتتان فرآیندی نیست که بدون یک متخصص به سرانجام خوشایندی برسد و متخصصین ما در این دوره در کنار شما خواهند بود

آیا میتوانم مبلغ این دوره را بصورت اقساط پرداخت کنم؟

بله. بخش اعظمی از محصولات آموزشی در سایت استاد مربی از قابلیت پرداخت اقساطی بهره مند هستند و تنها یک استثنا وجود دارد و اینکه پرداخت مبلغ این دوره در دوران تحفیف ویژه و چشنواره ها بصورت اقساطی مقدور نیست.

آیا شرکت کنندگان در این دوره میتوانند آپدیت دوره جدید را دریافت کنند؟

بله. شرکت کنندگان در هر دوره میتوانند مطالب آموزشی و بروز شده در دوره بعدی را نیز بصورت کامل و رایگان دریافت کنند. برای مثال محتوی این دوره نسبت به دوره قبلی بروز شده است؛ زیرا سرعت رشد فن آوری بصورت وحشتناکی در حال افزایش است. و همچنین مطالب آموزشی دو دوره و دوره های بعدتر را نیز با تخفیف قابل توجهی دریافت می کنند.

 

نیاز به دریافت اطلاعات بیشتری دارم، چگونه دریافت کنم؟

فرم مشاوره

 

 

اگر فکر مکنید بهتر است بعدا در این دوره شرکت کنید

به تصمیم و انتخاب شما احترام میگذاریم و چشم انداز زیر را به روی شما می گشائیم که:

احتمالا مبلغ سرمایه گذاری دوره های بعدی بیشتر خواهد بود

چون فکر میکنید اولویت های مهمتری دارید به شما میگوئیم که عمدتا برای چند ماه تا چند سال شرکت در دوره را فراموش خواهید کرد

زمان که با ارزشترین دارایی شماست میگذرد و شما زمان مفید و موثر را از دست خواهید داد

تبرت رو باید تیز کنی . . . .

قطع کردن درختان با یک تبر کهنه نیازمند صرف انرژِ بیشتر بوده و با دستاورد کمتری همراه است

بهمین خاطر زندگی کردن با افکار و باورهای قدیمی و کهنه منجر به رشد کمتر و هزینه بیشتر است

 

 ”  امیدوارم همگی بگونه ای زندگی کنیم که دیگران با شگفتی در مورد ما صحبت کنند

و ما را بخاطر آنچه که از خودمان ساخته ایم تحسین کنند نه آنچه که بوده ایم  ” 

 

 

زمان باقیمانده تا رونمایی از محصول غیر حضوری (دانلودی) بازآفرینی ذهن