حرفه ای

صفر تا صد تبدیل شدن به یک انسان حرفه ای 

 

تقدیر هر انسانی در دستان خود اوست؛ همانند مجسمه سازی که مواد خام را به شکل کالبد در می آورد. رقم زدن تقدیر شبیه نوعی کار هنری در همه زمینه هاست: هر یک از ما به شکلی منحصر به فرد با توانایی هایی برای انجام دادن این کارها آفریده شده ایم و مهارت هایی داریم که به کمک آنها می توانیم مواد خام را به شکل دلخواه درآوریم. فقط می بایست این مهارت ها را بیاموزیم و آن ها را به شکل مناسب پرورش دهیم.

یوهان ولفگانگ فون گوته

 

نوعی از هوش و قدرت وجود دارد که حد اعلای توانایی بشر را به نمایش می گذارد و سر منشاء بزرگترین موفقیت ها و اکتشافات او در تاریخ می باشد اما با اینکه این هوش را در مدرسه به ما آموزش نمیدهند، تقریبا همه ما در شرایط یکسان آن را به طور انحصاری تجربه کرده ایم.

بخش اعظمی از انسان ها بدون شور و هیجان خاصی زندگی را سپری میکنند و تنها در مقابل اتفاقات واکنش هایی را از خود نشان می دهند ولی عده دیگری نیز هستند که خودشان دست به کار شده و سرنوشت و اتفاقات زندگی را رفم می زنند، آن را پیش بینی کرده و واکنش هایی را از خود نشان می دهند که اتفاقات بعدی خوشایندی را برایشان رقم میزند.

هر گاه صحبت از این توانایی ها و ظرفیت های خارق العاده درونی می شود عده ای بحث را منحرف کرده و از افسانه ها، فال و خرافات حرف می زنند و عده دیگری نیز هستند که از تدبیر و مدیریت رویدادهای زندگی سخن به میان می آورند.

این نبوغ در درون تک تک ما انسانها وجود دارد و انسانهای هدفمند و امیدوار به دنبال کشف و بهره مندی از این نبوغ میروند و انسانهای کم ریسک و معمولی تلاش می کنند تا آن را نادیده بگیرند و یا حتی از وجود آن اطلاعی هم ندارند.

جالب اینجاست که همه ما به اشکال عالی نبوغ دست پیدا کرده ایم که برای بهتر دیدن دنیا به ما کمک می کنند و زمانی این هوش تقویت خواهد شد که چذب حوزه مطالعاتی خاصی شود و با طبیعتمان در یک راستا قرار گیرد.

جادوی این قدرت تنها و تنها به مهارت ما وابسته است و مهارت نیز با تمرین و داشتن چشم انداز مناسب برای تمرین بدست می آید.

در این بین انسانها ۲ مسیر را انتخاب می کنند که مسیر شماره ۱ کسب تجربه شخصی و استفاده از آزمون و خطاست، و روش دوم کسب مهارت های لازم برای متخصص شدن در یک حوزه است تا از این طریق میزان آزمون و خطا به حداقل رسیده و به همان نسبت هزینه های ناشی از عدم موفقیت کاهش یابد.

روش اول نیازمند تخصیص زمان فزاینده و تحمل هزینه های پیش بینی نشده است که به همان نسبت می تواند موفقیت فرد را به تاخیر انداخته یا وی را کلا از ادامه مسیر منصرف نماید. و در نقطه مقابل بایستی منبع و مرجع معتبری وجود داشته باشد که ضمن داشتن شناخت درستی از انسان بتواند مهارت های لازم برای زیست بهینه را در اختیار وی قرار داد.

 

ما معتقدیم که نبایستی برای کسب مهارت سالهای زیادی به زحمت افتاد و سرمایه های مادی و معنوی زیادی را از دست داد؛ حال آنکه میتوان نیروی زیادی را با صرف تلاش اندک از آن خود کرد.

امروزه فن آوری همه چیز را آسان نموده است و این شما هستید که باید فرصت های شگفت انگیز عمرتان را که تنها یکبار در آن قرار میگیرید دریابید. در این مسیر باید ابتدا به تلاشتان برای کسب مهارت به دیده امری بی نهایت ضروری و مثبت نگاه کنید و دوم اینکه باید خودتان را به ادامه مسیر متقاعد کنید.

 

شما بوجود آمده اید که ثابت کنید میتوانید به جایگاه فردی متخصص و حرفه ای در دنیای مدرن دست یابید. 

 

انسان حرفه ای کسی است که تلاش می کند تا ندای درونی اش را کشف کند؛ همانی که شما را به سمت انجام وظیفه زندگی تان هدایت می کند. این ندای درونی در کودکی شما را به انجام کارهایی وادار می کند که با تمایلات طبیعی تان متناسب است. با گذشت زمان این نیرو کم و کمرنگ تر می شود و هر قدر بیشتر به حرف اطرافیان خود گوش کنید بیشتر از درونتان فاصله میگیرید و این میتواند دلیلی برای ناخرسندی شما در زندگی باشد؛ چون شما از یگانگی و یکتایی خود دور می شوید

فهمیدن اینکه که شما واقعا چه کسی هستید و برقراری ارتباط مجدد با نیروی طبیعی درونتان به شما کمک می کند راهتان را درجهت مناسب پیدا کنید. آنگاه هر چیزی در جای مناسب خودش قرار خواهد گرفت و بدانید که هیچگاه برای شروع این فرآیند دیر نیست.

 

انسان حرفه ای

 

 

شما هر روز با هجومی از وظایف و مسئولیت ها روبرو هستید . . .

کارتان را باید به درستی انجام دهید

ارتباطاتی که بایستی روزمره با دیگران برقرار کنید

تعهدات خانوادگی، مالی، مسئولیت های اجتماعی

تصمیماتی که بایستی گرفته شوند

تمام موارد فوق باعث میشوند که شما نتوانید تمرکز و خلاقیت کافی را برای زندگی کردن داشته باشید و هر چه که جلوتر بروید این فقدان مهارت و تسلط باعث اتلاف زمان و انرژی خواهد شد. گاهی حتی نمیدانید چطور از شر افکار منفی و همیشه مزاحم خلاص شوید. نمیدانید جیغ های سرسام آور افکار درونی اتان را چطور خاموش کنید. در مبارزه با این مسائل دورنی انرژی روزانه شما مصرف شده و فرصتی برای فکر کردن به وضعیت موجود و حرکت به سمت وضعیت مطلوب ندارید.

گوش سپردن به نداهای درونی و نظرات بیرونی میتواند:

 • تمرکز شما را بدزدد و لذت را در زندگی شما کمرنگ کند.
 • زمان زیادی را از شما بگیرید در حالیکه پیشرفت اندک و نا امید کننده ای داشته اید.
 • خسته کننده است و انرژی شما را تخلیه میکند
 • دچار مشکلات چسمی و روحی شوید
 • و از گذر زمان لذت کافی را نبرید

 

ما انسانها از زندگی چیزی بیشتر از بقا میخواهیم

میخواهیم به معنای خودمان از زندگی برسیم

میخواهیم به آنچه که لیاقتش را داریم برسیم

و کلید اصلی در دستیابی به موارد فوق این است که حرفه ای زندگی کنیم و به یک انسان حرفه ای تبدیل شویم

و ساده ترین روش اموزش دیدن برای کشف و دستیابی به خلاقیت درونی، رشد و توسعه مهارت ها، به حداکثر رساندن بهره وری ذهنی و رفتاری است.

 

آنا وایز Anna Wise تسلط و حرفه ای بودن را حالتی میداند که تو میخواهی در آن باشی، و وقتی به آنجا رسیدی میدانی چه کاری میخواهی انجام بدهی و بتوانی آن کار را انجام بدهی

 

آیا این همانی نیست که در زندگی بدنبالش هستید؟

همان استادی و تسلط فردی است که تو را پشت فرمان زندگی و بر روی صندلی راننده قرار میدهد.

”  انسان حرفه ای کسی است که حرفه و شغل اصلی وی زندگی کردن است  “

 

یکی از عوامل بیگانه بودن مردم امروز با موضوع شناخت درون خود، شکاف بزرگی است که بین دانش متخصصین و ارتباط آنها با مردم عادی وجود دارد.

ظاهرا علم فقط قلمرو علماست،

فضا متعلق به فضانوردان است،

روان و رفتار انسانی در تسلط فکری روانشناسان و روانکاوان است.

قانونگذاری در دست نمایندگان مجلس است و حتی شعور اینکه ما باید بچه دار بشیم یا نشویم در اختیار دیگران است.

البته در جامعه امروز لزوم پیشرفت و نوزیع تخصص را میتوان فهمید ولی مسائل ناشی از عدم درک و عدم ارتباط چنان اسفناک است که باید وسایلی فراهم آورد تا بتوان به وسعت تحقیقات پیش رفت

 

ما در مجموعه استاد مربی حرفه ای، با پشتوانه هزاران ساعت آموزش و پرورش صدها دانشجو و ده ها مدرس حرفه ای، دوره ای را برای شما طراحی کرده ایم تا بتوانیم:

اصول اصلی و اساسی حرکت از وضعیت موجود به مطلوب را در اختبار شما قرار دهیم.

دانش متخصصان را در به صورت ساده و کاربردی در اختیار شما قرار دهیم.

ضمن انتقال دانش های مفید و موثر به شما، آنها را به مهارت های کاربردی تبدیل کنیم.

با بهره گیری از جدیدترین و تخصصی ترین اصول طراحی تمرین و فعالیت، دانش شما را به توانش تبدیل کنیم.

با بهره گیری از علم مدیریت ذهن و رفتارشناسی، ایده آل های دست نیافتنی شما را به رفتارهای عینی و واقعی تبدیل کنیم

این دوره آموزشی با بررسی و تحلیل کمی و کیفی نظرات و بازخوردهای دانشجویان دوره های مختلف، افرادی که بصورت خصوصی مورد مشاوره قرار گرفتند، نظرات کارشناسان و متخصصین حوزه های علوم کاربردی، یافته های جدید علم روانشناسی و علم آموزش و همچنین روش های نوین علم تمرین طراحی شده است.

 

آموزش دیدن

 

ما در نهایت راهی را ساختیم که در آن مجموع مهارت های لازم برای یگ زندگی کاملا حرفه ای را در قالب یک دوره آموزشی به شما ارائه دهیم 

دوره جامع انسان حرفه ای

 

Slide5

 

دوره جامع انسان حرفه ای چه ارزشی دارد؟

 

با مشاهده رفتار شرکت کنندگان در طی دوره متوجه شدیم که با بکارگیری مهارت های آمورش داده شده، تغییرات قابل توجهی هم در کوتاه مدت و هم در بلند مدت در سبک فکری و رفتاری شرکت کنندگان بوجود آورد. متوجه شدیم هر چه آنها بیشتر از مهارت ها استفاده کردند و آنها را نهادینه کردند به همان نسبت کمتر اسیر مشکلات روزمره زندگی شدند. متوجه شدیم که در قدم اول با افزایش سطح آگاهی و خودآگاهی، آنها توانستند پاسخ ها و واکنش های بسیار مفیدتر و موثرتری به موقعیت های چالش برانگیز و سخت زندگی بدهند.

مهمتر از همه اینکه آنها توانستند با سرعت و چابکی بسیار بالایی به نقطه تعادل و ثبات برسند و حتی بعد از هر گونه بهم ریختگی یا تشنج در زندگی، در سریعترین زمان ممکن کنترل اوضاع را بدست بگیرند و بدون اینکه متحمل رنج و زحمت زیادی شوند توانستند عملکرد صحیح و مناسبی را از خود نشان دهند.

 

این دوره به شما کمک میکند که:

 • ظرفیت ها و عملکردهای شناختی ( توانایی های ذهنی) خود را بدانید 

به فردی خلاق و زاینده تبدیل شوید و تصمیمات سازنده بگیرید

 • این ظرفیت ها را از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل کند 

استعدادها و قابلیت های درونی اتان را بشناسید و بتوانید با کمک آنها ثروتمند زندگی کنید

 • ساختار مغز را به طور کامل شناخته و به متخصص مدیریت و برنامه ریزی مغز و ذهن خودتان تبدیل شوید.

وقتی ندانید مغز چطور کار میکند، نمیتوانید بدرستی از آن استفاده کنید. پس لازمه که به متخصص عملکرد مغز خودتان تبدیل شوید

 • انرژی مغز خود را مدیریت کرده و هر زمان لازم شد شارژ کنید 

میتوانی به نقطه تعادل و تمرکز برسید و امور زندگی اتان از فردی تا شغلی و خانوادگی را بخوبی مدیریت کنید

 • به بالاترین سطح از خودآگاهی در خودتان برسید و کمک کنید دیگران نیز به خودآگاه کافی دست یابند 

میتوانید هوش هیجانی را در خودتان افزایش دهید و با مدیریت صحیح هیجان ها به فردی شاد و خودکفا تبدیل شوید

 • استرس و اضطراب را در خودتان کاهش دهید 

میتوانید به سمت راحتی و آسایش دائمی حرکت کنید و تصمیمان غیر ضروری و اشتباه نگیرید

 • به نقطه تعادل در زندگی برسید

میتوانید از نظر عاطفی، منطقی، فیزیکی و معنوی در نقطه تعادل قرار داشته باشید و به یک انسان ۴ بعدی و اصطلاحا به یک انسان کل (Whole person) تبدیل شوید 

 • ذهنتان را متمرکز کرده و عوامل منحرف کننده را از زندگی اتان حذف کنید

ضمن یادگیری اصول برنامه ریزی زمان، انرژی و تمرکز، میتوانید کارهای مهم و اساسی زندگیتان را به سرانجام درست برسانید

 • علم و هنر ارتباط با خود، دیگران و خدا را در خودتان درون نهادینه کنید 

به فردی محبوب، قابل اعتماد، آگاه و قابل اتکا تبدیل شوید و سرمایه عظیمی از ارتباطات داشته باشید

 • به یک متخصص واقعی در زمینه آموزش مهارت ها به دیگران تبدیل شوید

همه ما دوست داریم به اطرافیان مواردی را آموزش دهیم ولی علم کافی برای انجام این کار را نداریم که در این دوره کامل یاد خواهیم گرفت

 • علم مدیریت زندگی و اتفاقاتش را بیاموزید 

یاد میگیرید که مدیریت علم هماهنگ سازی صداهای مختلف زندگی با یکدیگر است تا بتوانیم همانند یک رهبر ارکستر، آهنگ موزون خودمان را از زندگی خلق کنیم.

 

مدتی میزان آنی مدتی میزان این               بعد از این میزان خود شو تا شوی موزون خویش

 

آیا این دوره واقعا اثر بخش و مفیده؟

در طی بررسی ها و آزمون هایی که از شرکت کنندگان دوره گرفته شد ۸۰ درصد شرکت کنندگان مدعی بودند که توانسته اند تمام موارد فوق را فرا بگیرند و ۷۰ درصد از آنها مدعی شدند که بیش از ۱۰ مهارت  از مهارت های ۳۰ گانه را به طور کامل فرا گرفته اند و توانستند در زندگیشان بکار گیرند. در بررسی متعاقبی که انجام شد بسیاری از افراد اذعان داشتند که با مرور موارد فرا گرفته شده در دوره توانستند مهارت های جدیدتری را نیز به خود اضافه کنند و لذت یادگیری و مسلط بودن را تچریه کنند.

بدون شک با تکرار چند باره مطالب دوره و تمرین بر روی موارد آموزش داده شده، فرد می تواند به نقطه تسلط بهینه درست یابد و حرفه ای زندگی کند

پایه و اساس این دوره بر روی ایجاد عادت های مناسب و کاربردی و جایگزین کردن بجای عادت های نامناسب و غیر مفید می باشد و اصلی ترین کاربرد این دوره تغییر از یک انسان یا یک سری عادت ها و ویژگیها به انسانی با عادت ها و ویژگی های کاملا متفاوت و کاربردی.

 

این دوره برای چه کسانی کاربرد دارد؟

وقتی از فلسفه ها و تکنیک های آموزش داده شده در زمان و مکان مناسب استفاده کنیم، نرخ موفقیت بسیار بالا خواهد بود. این دوره برای کسانی که تا بحال وارد فضای اموزش دیدن نشده اند همانند سکوی پرشی خواهد بود برای داشتن یک زندگی ما فوق تصور  و برای افرادی که در این فضا بسر میبرند همانند سوخت جت خواهد بود که در صورت تزریق به سیستم سرعت و بهره وری آنان را به مقدار قابل توجهی افزایش خواهد داد.

افراد علاقمند به خودسازی و رشد فردی

متخصصین و کارآفرینان که بدنبال افزایش حداکثر بهره وری خود هستند

مشاوران، هنرمندان، ورزشکاران، طراحان و نویسندگان

حرفه ای هایی که در شلوغی های زندگی گیر افتاده اند

 

شاخص اصلی تمایل و اشتیاق سوزان شما به آموزش دیدن و داشتن ذهنی باز نسبت به کسب دانش و تجریه با این محصول

و صبوری تا رسیدن به نتیجه دلخواه است

 

 

این دوره به درد شما نخواهد خورد اگر . . .

بیش از صد نفر تابحال از این دوره استفاده کرده اند و به نتایج دلخواه خود رسیده اند و یا اینکه در مسیر تغییر قرار گرفته و به نتیجه دلخواه خود خواهند رسید ولی در این بین ما مواردی را نیز مشاهده کرده ایم که این آموزش و این دوره برای آنها مفید و موثر نبوده است

 • دنبال معجزه ای در زندگی هستید که بصورت ما فوق طبیعت برای شما رخ دهد
 • علیرغم نیازمندی، علاقه و اشتیاقی به مشاهده خودتان در قبل و بعد از این دوره آموزشی ندارید
 • آنقدر سرگرم مشکلات و مسائل زندگی هستید که با عجله هر چه تمام از مشکلی به مشکلی دیگر منتقل میشوید که روزی ۶۰ دقیقه زمان برای یادگیری و تمرین تکنیک های دوره ندارید
 • بهر دلیلی فقط قصد شرکت در دوره را داری ولی تلاش کافی و سخت گیری کافی برای تغییر کردن را به خرج نخواهی داد
 • معتقدی که زندگی و سرنوشت شما همین است که بر شما گذشته و هر تلاشی برای تغییر و بهبود بی فایده است

البته به همه انسانها باید حق داد چون طرز نگاه آنها به زندگی برخواسته از جهان بینی و عینکی است که به چشم میزنند و بدون شک همانگونه که آنها میگویند درتس به نظر میرسد. آقای هنری فورد معتقد است:

چه فکر کنید که میتوانید و چه فکر کنید که نمیتوانید؛ در هر دو صورت حق با شماست.

 

بسیاری از ما در حالتی لجبازی و تدافعی بسر میبریم که در ظاهر با هر گونه یادگیری و تغییر مقابله میکنیم و احتمالا تجربه های ناموفق قبلی را عامل دلسردی الان معرف میکنیم. ما این افراد را درک میکنیم ولی به آنها حق نمیدهیم و از آنها میخواهیم که سکان کشتی را از قضاوت کردن به سمت تجربه کردن و آموختن بچرخانند تا خودشان را در نهایت پیدا کنند؛ هر چه زودتر بهتر  . . .

 

گارانتی اثر بخشی دوره 

بدون شک مطمئنیم که این دوره یک برنامه آموزشی منحصر به فرد و فوق العاده است و به شما اطمینان میدهیم که نه تنها آموزش های ارائه شده میتواند زندگی شما را متحول کند و شما را به حداکثر بازدهی مورد نظرتان برساند بلکه شما را دعوت میکنیم که تا پایان دوره با تعهد و جدیت آموزش ها را به سرانجام برسانید و از مزایای تغییر کردن بهره مند شوید.

۹۰ روز زمان کافی و مناسبی است تا شما بتوانید تمام آموزش های دوره را مرور کرده و در زندگی خودتان اجرایی کنید و حتی چندین بار آنها را انجام دهید. سپس تصمیم بگیرید که آیا این دوره برای شما مفید بوده است یا خیر. اگر این دوره برای شما مفید نبوده و نتوانست هیچ تغییری در زندگی شما ایجاد کند کافی است به هر طریقی که میتوانید ما را در جریان بگذارید تا ۱۰۰ درصد هزینه ای که پرداخت کرده اید را به شما بازگردانیم ( فقط قبلش به ما این اجازه را بدهید تا برای اطلاع خودمان چندین سوال از شما بپرسیم).

گارانتی دوره

 

سوالات متداول

 

برای شرکت در این دوره چه پیش نیازهایی لازم است؟

اصلی ترین پیش نیاز این دوره اشتیاق سوزان به یادگیری و رشد است. نیازی به پیش زمینه خاصی ندارید و بعد از مصاحبه با مشاوران دوره و علی الخصوص اساتید دوره، اگر به پیش نیازی لازم بود راهنمایی لازم را دریافت میکنید

چه تفاوتی بین دوره حضوری و غیر حضوری وجود دارد؟

اصلی ترین مزیت دوره حضوری ارتباط چهره به چهره با اساتید دوره، کوچ های آموزشی، مشاورین آموزشی و دانشجویانی است که هر کدام منبعی از اطلاعات و تجربه هستند و مهمترین مزیت این تعامل، شبکه سازی انسانی است. ما بقی شرایط دوره اعم از برخورداری از مستندات آموزشی اعم از صوت و فیلم دوره، دریافت مشاوره، کمپین های حضوری برای تمرین موارد آموخته شده هیچ تفاوتی با دره حضوری ندارد و ضمن اینکه مبلغ سرمایه گذاری دوره غیر حضوری شامل تخفیف می باشد.

چگونه میتوانم در این دوره به موفقیت دلخواهم برسم؟

موفقیت در این دوره ارتباط مستقیمی با میزان فرمان پذیری و انعظاف پذیری شما دارد. سرفصل های این دوره بگونه ای طراحی شده است که از شما یک فرد کاملا حرفه ای و متخصص بسازد و اعتماد شما به سبک اموزشی اساتید دوره و انجام پیگیرانه تمرین های  در زمان درست و ب شیوه درست ضتمن موفقیت قطعی شما خواهد بود و شما را به جایگاه تضمین شده می رساند

آیا با شرکت در این دور میتوانم به شخصیت دلخواه خودم دست یابم؟

تبدیل شدن به یک استاد و یا مربی طراز اول ملی و جهانی فرآیندی است که در طی زمان رخ خواهد داد؛ ولی سهم ما از آموزش این است که تمام تجهیزات لازم برای تبدیل شدن به یک استاد و مربی سطح یک را در اختیار شما قرار بدهیم و همزمان برنامه زمان بندی شده و جامعی را برای ۲ سال بعد از پایان دوره به شما بدهیم تا بتوانید به یک استاد و مربی مسلط و توانمند تبدیل شوید؛ برای تمامی دانشجویان دوره تکمیلی آموزش زبان انگلیسی و سخنرانی به زبان انگلیسی در نظر گرفته خواهد شد تا وارد بازارهای بین المللی شوید

با وجود این همه مطالب در اینترنت چه لزومی به شرکت در این دوره هست؟

اطلاعات موجود در اینترنت یا برگرفته از ترجمه بوده یا برگرفته از کتاب هایی است که قبلا چاپ شده اند و صرفا انتقال اطلاعات و یا تفسیر صورت گرفته است.

بخش اعظمی از اطلاعات ناب و دسته اول که به دانش بروز معروف هستند را نمیتوان در اینترنت براحتی و بدون صرف هزینه بدست آورد.

افراد بخودی خود نمیدانند چه مطالبی را بایستی جستجو کنند و اینکه نمیدانند کدام مطالب مفید و کدام مطالب غیر مفید و غیر علمی می باشد.

دریافت دانش از منابع مختلف باعث رشد سطح دانش شما می شود ولی تبدیل کردن این دانش به توانش نیازمند دریافت تمرین های کاربردی از جانب یک مربی و پشتیبان میباشد و مسلما هیچ کس زمان کافی تا پایان عمر خود برای آرمون و خطا ندارد.
پی بردن به نقاط ضعف و تقویت نقاط قوتتان فرآیندی نیست که بدون یک متخصص به سرانجام خوشایندی برسد و متخصصین ما در این دوره در کنار شما خواهند بود

آیا مبلغ سرمایه گذاری در نظر گرفته شده برای این دوره مناسب است؟

مبلغ در نظر گرفته شده در این دوره بسیار کمتر از پکیج قسمت اول آن یعنی رشد فردی است. برای مثال شما برای گذراندن دوره های طراز اول و با کیفیتی همانند مدل ذهنی، انواع تفکر(سیستمی، انتقادی، خلاقانه، شیوه های تفکر)، اعتماد به نفس و عزت نفس، مهارت های ارتباطی و فن بیان، مهارت های حل تعارض و حل مساله، مهارت های بازآفرینی و مدیریت ذهن بایستی مجموعا مبلغی معادل دوره سرمایه گذاری کنید، در صورتیکه شما در ادامه از آموزش های تخصصی استادر و مربیگری دریافت خواهید کرد بهره که هر کدام به تنهایی معادل کل مبلغ دوره است

آیا میتوانم مبلغ دوره را به صورت اقساط پرداخت کنم؟

پرداخت هزینه دوره هم به صورت یکجا و هم بصورت اقساطی مقدور می باشد

آیا شرکت کنندگان در این دوره میتوانند آپدیت سرفصل های آموزشی را دریافت کنند؟

بله. شرکت کنندگان در هر دوره میتوانند مطالب آموزشی و بروز شده در دوره بعدی را نیز بصورت کامل و رایگان دریافت کنند. برای مثال محتوی این دوره نسبت به دوره قبلی به میزان ۴۰ درصد بروز شده است؛ زیرا سرعت رشد فن آوری بصورت وحشتناکی در حال افزایش است. و همچنین مطالب آموزشی دو دوره و دوره های بعدتر را با تخفیف قابل توجهی دریافت می کنند.

 

فرم مشاوره 

فرم مشاوره